E-Maximum Nedir?
Internet'ten satış yapabilmeniz sağlayan, tamamen kendinizin oluşturup yönettiği Türkiye'nin İlk ve Tek Kur ve Çalıştır Paket E-ticaret Programı'dır.
 E-Maximum'un Farkı Nedir?
 • 15 dakikada sitenizi kurup satışa başlayabilirsiniz.
 • İsterseniz kendi sunucunuzda veya başka bir sunucuda kullanabileceğiniz tek sistemdir.
 • Kendi özel görsel tasarımlarınızı uygulamanıza imkan tanıyan tek sistemdir.
 • İhtiyaçlarınız arttıkça sisteminiz de sizinle birlikte büyür.
 • Güvenli ve stabildir.
 • 200'e yakın son derece gelişkin ve benzersiz özellik sunar.
 • Tüm e-ticaret ihtiyaçlarınızı karşılayacak niteliklere sahiptir.
 • Kullanımı son derece kolaydır ve özel bilgi beceri gerektirmez.
Hangi Tür İşletmeler İçindir?
Perakendeci veya toptancı her ölçekteki işletme için uygun versiyonları vardır. Internet'ten satış yapmak isteyen küçük girişimcilerden başlayarak çok büyük işletmelere kadar herkes kullanabilir.
Sadece Bana mı Aittir Yoksa Başkaları ile Paylaşmam mı Gerekiyor?
E-Maximum sizin kendi domaininizde çalışan, sadece size ait bir e-ticaret programıdır. Bu yüzden prestij ve güveni bir arada sunar.
Nasıl Kullanılır?
İhtiyacınız olan tek şey Internet'e bağlı bir bilgisayardır. Tüm işlemler tarayıcınızın (Internet Explorer vb.) ekranından web tabanlı olarak yapılır.
Tamamen Ben mi Kullanacağım?
Evet. E-Maximum'da her şey sizin kontrolünüzdedir ve başkalarına kesinlikle ihtiyacınız olmayacaktır.
Kullanmak Kolay mıdır?
E-Maximum'u kullanmak hiçbir özel bilgi, beceri veya eğitim gerektirmez. Profesyonel bir yöneticiye vb. ihtiyaç yoktur. İçindeki yardımcı ve sihirbazlar sayesinde tüm işlemler herhangi biri tarafından kolayca yapılabilir.
E-Maximum'un Nasıl Edinebilirim?
Doğrudan E-Maximum sitesinden satın alabilir, kiralayabilir veya daha detaylı bilgiye ihtiyacınız varsa, demo talep formu doldurarak satış temsilcilerimizden birinin size yerinizde E-Maximum'u tanıtmasını isteyebilirsiniz. E-Maximum'u satın aldıktan veya kiraladıktan sonra Kurulum Sihirbazı sayesinde kendi mağazanızı oluşturabilir ve satışa başlayabilirsiniz.
Kiralama ile Satın Alma Arasında Ne Fark Var?
Kiralamalarda E-Maximum programı size bir yıllık bir lisans ile verilir ve yıl sonunda kullanmaya devam etmek için yeniden yıllık lisans kira bedelini ödemeniz gerekir. Satın alımlarda ise süresiz lisans verilir ve programı sınırsız olarak kullanabilirsiniz. İkinci bir fark ise kiralamalarda hosting ve e-posta hizmetleri kiralamanın gerçekleştiği her yıl fiyata ücretsiz olarak sağlanırlar. Satın alımlarda ise hosting ve e-posta hizmetleri ilk yıl ücretsiz, devam eden yıllarda ücretlidir.
(Hosting hizmetleri niteliklerine göre değişmekle birlikte yıllık 49 USD'den başlamaktadır. Tabii gerek kiralama, gerek satın almalarda müşterilerimiz E-Maximum'u istedikleri herhangi başka bir yerde de host edebilirler. Bu durumda söz konusu sunucuya E-Maximum programının kurulması gerekir ve bununla ilgili telefon desteği sağlanacaktır)
E-Maximum'u Aldığımda veya Kiraladığımda Bana Ne Veriliyor?
E-Maximum paketinde, E-Maximum Programı CD'si, E-Maximum Kullanma Kılavuzu, Sanal Pos Alma Kılavuzu, SSL Alma Kılavuzu yer almaktadır. Ayrıca programı kullanabilmeniz için gerekli hosting vb. hizmetler de E-Maximum tarafından sağlanmaktadır.
E-Maximum'u Aldıktan Sonra Mağazamı Nasıl Açacağım?
E-Maximum'u aldıktan sonra (kiralama veya satış) size bir kullanıcı adı ve şifre verilir. Bundan sonra kurulum sihirbazı sayesinde mağazanızı özelleştirmeniz sadece 15 dakika sürer. E-Maximum bir paket program olduğundan ürünlerinizi, fotoğraflarını, fiyatlarını girer ve satışa hemen başlarsınız.
Kredi Kartı, Banka Havalesi veya Taksitli Kredi Kartı ile Satış Yapabilir miyim?
E-Maximum ile her türlü tahsilat yöntemi ile satış yapabilirsiniz. E-Maximum tüm bankalar, tüm bankaların Sanal Pos'ları, on-line taksitli satışlar ve hatta size özel (örneğin kapıda kredik kartı) ödeme tiplerine hazırdır.

E-Maximum ile Neleri Yönetebilirim?
E-Maximum Türkiye'nin en gelişkin e-ticaret sistemidir. E-ticaret ile ilgili tüm ihtiyaçları karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. 400'e yakın özelliği vardır. Her şeyi kendiniz ve kolaylıkla yönetirsiniz. Hiçbir şekilde dışardan bir programlama vb. ihtiyacınız olmayacaktır.

 • Kendi mağazanızı kendiniz oluşturabilir,
 • Mağazanızı görsel açıdan istediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz.
 • Reyonlar, departmanlar, bölümler, menüler, alt menüler vb. oluşturabilirsiniz.
 • Kendi özel sayfalarınızı kendiniz ekleyebilir, tüm sayfalarda içerik değişiklikleri yapabilirsiniz.
 • Ürün ekleyip çıkarabilir, fiyat, stok vb. bilgileri değiştirebilirsiniz.
 • Dünyadaki tüm para birimlerini (TL/YTL/USD/Euro vb) kullanabilirsiniz.
 • Kredi kartı, banka havalesi, taksitli kartlar vb. ile satış yapabilirsiniz.
 • Tüm bankalarla çalışabilir, istediğiniz sayıda Sanal Pos kullanabilirsiniz.
 • Özel müşteri tipleri oluşturabilir ve bunlara farklı fiyatlar uygulayabilirsiniz.
 • Siparişlerinizi yönetebilir, üyelerinizin tüm bilgilerine erişebilirsiniz.
 • Detaylı raporlar ve istatistikler alabilirsiniz.
 • Kargo limitleri ve kargo teslim biçimleri tanımlayabilirsiniz.
E-Maximum'u Aldıktan Sonra Başka Bir İhtiyacım Olacak mı?
Evet. On-line kredi kartı ile satış yapabilmek bir SSL (Kimlik ve Güvenlik Sertifikası, yaklaşık 50-100 USD) ve Sanal Pos (Internet'ten kredi kartı ile satış yapabilmeniz için gerekli bankacılık hizmeti, yaklaşık 100-150 USD) almanız gerekecektir. Bunlardan başka bir ihtiyacınız olmayacak, hangi bankanın Sanal Pos'u veya hangi otoritensin SSL'i olduğuna bakılmaksızın entegrasyonu için ayrı bir işlem veya ücret gerekmeyecektir. E-Maximum tüm bunlara hazır olarak gelir.
SSL ve Sanal Pos Neden E-Maximum'un İçinde Yok?
Bu mümkün değildir. Çünkü SSL sertifikası, SSL sertifika otoriteleri tarafından, Sanal Pos ise bankalar tarafından sadece e-ticaret yapan firmanın sahibine veya tüzel kişiliğine tescil edilir. Bu yüzden SSL ve Sanal Pos'un E-Maximum paketinde yer alması mümkün değildir. Ancak E-Maximum, SSL ve Sanal Pos alım ve kurulum süreçlerinde müşterilerine ücretsiz danışmanlık ve destek hizmeti vermektedir.
Kendi Sunucumda (Server) veya Başka Bir Sunucuda Kullanabilir miyim?
Evet kullanabilirsiniz. E-Maximum bir paket programdır ve sizin istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Sunucunuz Microsoft işletim sistemi kullanıyor olmalıdır. Bundan sonra tek gereken programın sunucuya kurulmasıdır (install). E-Maximum'un sunucunuza kurulumu ile ilgili telefonla ücretsiz destek verilmektedir.
E-Maximum'u Kullanırken Bir Sorunum Olursa Ne Olacak?
E-Maximum kiralayan veya satın alan her işletmeye 1 saatlik ücretsiz eğitim (Medyasis'de) verilmektedir. Ayrıca toplam 3 saatlik ücretsiz telefonla kullanım desteği fiyatlara dahildir. Sonraki destek talepleri ücretlidir.
Mağazama Reklam Alabilir veya Kendi Reklamlarımı Koyabilir miyim?
Evet. İstediğiniz her türlü reklam uygulamasını flash, java, gif animasyon vb. kullanabilir, mağazanızın istediğiniz yerine kolayca reklam koyabilirsiniz.
Hangi veritabanı ile çalışmaktadır?
E-Maximum Access ve MS SQL veritabanlarını varsayılan veritabanı olarak desteklemektedir. İsteğe bağlı olarak başka veritabanları ile de çalıştırılabilir.

Kullanım kolaylığının gelişmiş yetenekler ile buluşması

Şık ve benzersiz tasarımlardan istediğinizi seçin, farklı olun!

Mağazalarını E-Maximum ile açmış ve kazanan müşterilerimizin sitelerine göz atın.