Neden Başka Bir E-ticaret Sistemi Değil de E-Maximum?
En Gelişkin Teknik Özellikler
E-ticaret yapmaya başlayan her işletme süreç ilerledikçe ihtiyaçlarının arttığını ve değiştiğini görür. E-Maximum yıllar sonra bile size eksiksiz hizmet verebilecek kadar gelişkin teknik özelliklere sahiptir.
Kolay Kullanım ve Yönetim
E-ticaret sistemlerinin en büyük çıkmazlarından biri kullanmayı öğrenmenin güçlüğüdür. E-Maximum’u kullanmak ve yönetmek son derece kolaydır.
Gelişmiş Güvenlik
Piyasadaki e-ticaret sitelerinin maalesef büyük bölümü ciddi güvenlik açıkları taşımaktadır. Hâlbuki “güvenlik” bir e-ticaret sisteminin en önemli ve vazgeçilmez özelliğidir. E-Maximum kullandığınızda güvenlik riskiniz yoktur.
Güvenilir Firma
E-Maximum 10 yıldır hizmet veren bir şirket olan Medyasis’in kendi ürünüdür. Bu size sisteminizi satın aldığınız şirketin ertesi gün ortadan kaybolmayacağının ve her ihtiyaç duyduğunuzda destek alabileceğinizin garantisini verir.
Know-How
E-ticaret sitenizden para kazanabilmeniz için doğru stratejilerle hareket etmeniz de son derece önemlidir. Medyasis uzun yıllardır hem e-ticaret yapan, hem de e-ticaret platformları üreten bir işletme olarak size başarıya ulaşmanız için gerekli stratejik desteği de sağlayacaktır. (Medyasis Genel Müdürü Melik Çelikoğulları’nın e-ticaret konusunda verdiği bilgilere ulaşmak için kişisel sitesini buradan ziyaret edebilirsiniz.)
E-Maximum’un tüm özelliklerini görmek için lütfen “E-Maximum'um Teknik Özellikleri” bölümünü inceleyiniz.

Mağazalarını E-Maximum ile açmış ve kazanan müşterilerimizin sitelerine göz atın.